501 187 420  508 202 259

opinie

Nasze wyniki zdawalności

Wdzięczni byliśmy za dołączone zdjęcia z kartami egzaminacyjnymi.
 

Bardzo polecam!.
Kurs kat.B skończyłam jeszcze w wakacje. Teorię jak i praktykę zdałam za pierwszym razem :) Nauka w tej szkole była dla mnie przyjemnością, zawsze godziny jazd były dostosowane do moich potrzeb. Dziękuję za profesjonalną obsługę ?

18 Październik 2013 r.
kursantka

 

Polecam!!
Polem wszystkim! Świetna szkoła!:)

28 Lipiec 2013 r.
Daiana

 

Super szkoła, polecam!!! :)
Dzięki szkole ‚Auto Partner’ w miłej i profesjonalnej atmosferze uczyłam się jezdzić. Kiedyś myślałam, że prawo jazdy jest dla mnie nieosiągalne, jednak po kilku chodzinach nauki nabrałam pewności siebie i uwierzyłam w swoej siły :). Świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego, jak i teoretycznego. Zdecydowanie polecam tą szkołę!!! Pozdrawiam cały zespół Auto Partner :)

17 Lipiec 2013 r.
Ola W

 

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!! W ciemno wykupiłam kilka godz.jazdy u pani Grażynki ponieważ nie jestem ze Skierniewic.

Przy p.Grażynce nie ma mowy o stresie, dobrze

tłumaczy, kobietka godna polecenia.

Egzamin zdany. Szerokiej drogi pani Grażynko!

29 Czerwiec 2013 r.
Joanna

 

Rewelacja. Moja przygoda z prawem jazdy trwała bardzo długo, gdyby nie Pani Grażyna na pewno bym sie poddała, egzamin zdałam, po wielu próbach, na jazdach szło mi dobrze lecz nerwy paraliżowaly mnie na egzaminie. W końcu sie udało, polecam z ręką na sercu tą szkołę! na prawdę warto! Instruktorzy w tej szkole podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie zależy im na tym aby kursant dobrze czuł sie za kierownica i chcą nauczyć jeździć rozsądnie.

05 Maj 2013 r.
Julka D

 

Serdecznie polecam ze względu na bardzo miłą obsługę, cierpliwość i zaangażowanie instruktorów :) Jestem zadowolona, że wybrałam tę szkołę, efekty są, a to najważniejsze :)Pozdrawiam.

01 Maj 2013 r.
Paulina

 

Kurs ukończyłam już kilka miesięcy temu. Prawo jazdy mam ponad 4 miesiące i… Radzę sobie świetnie! Nawet mąż był pod wrażeniem tego, jakim jestem kierowcą ?

Dla mnie najlepszą miarą poziomu nauczania, jest to jak obecnie czuję się za kierownicą. A czuję się naprawdę dobrze, i nie miałam żadnego problemu by zacząć samodzielnie jeździć, choć w trakcie kursu wydawało mi się to niemożliwe.
Większość lekcji miałam z Grażyną, i to jej najbardziej dziękuję :) Aczkolwiek godziny z innymi instruktorami dodały mi pewności, że inni też wierzą w moje umiejętności.
Polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą zdać egzamin, ale chcą dobrze jeździć!
Pozdrawiam wszystkich pracowników szkoły.
I jeszcze raz dziękuję!
A słonik jeździ ze mną na stałe ?

01 Luty 2013 r.
Kasia Lipińska

 

Zdecydowanie najlepsza szkoła :)
teoria zdana rewelacyjnie za pierwszym razem, praktyka również, zero błędów ! ;D mili instruktorzy, podchodzą do wszystkiego na luzie :) korygują wszystkie błędy ale oczywiście można też z nimi porozmawiać ? polecam wszystkim korzystanie z usług TEJ szkoły ? Dziękuje

17 Styczeń 2013 r.
Ewa

 

Korzystałam z jazd doszkalających.
Super Szkoła prawa jazdy
Pozdrawiam wszystkich, którzy zdają egzamin na prawo jazdy. Śmiało polecam szkołę Auto Partner. Pani Grażynka jest świetną instruktorką, ma fantastyczne, indywidualne podejście do każdego kursanta. Świetnie przygotowuje do egzaminu praktycznego, a także znakomicie uczy samej jazdy samochodem. Dzięki Pani Grażynce udało mi się zdać egzamin w Skierniewicach za I podejściem (w Warszawie miałam 3 nieudane próby).

17 Grudzień 2012 r.
Martyna

 

O szkole się dowiedziałam od znajomej, która po jazdach doszkalających dopiero tutaj zdała bez problemu egzamin. Sama jestem zadowolona z całego kursu. Indywidualne podejście do osoby i genialni instruktorzy sprawiło że w 100% przekonałam się do jazdy samochodem i bezstresowo przeszłam cały kurs.

26 Czerwiec 2012 r.
Paulina


Start Poprzedni 123 4 5 Następny Koniec

strona 4 z 5

Prześlij opinię


Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe.

Imię:*
Email:*
Dodaj zdjęcie:
dodaj zdjęcie
Zdjęcie w formacie JPG nie może być większe niż 1100x1500 px oraz rozmiar nie może przekroczyć 512 kb
Wprowadź swoją opinię:*
Captcha:
Wprowadź kod:*