501 187 420  508 202 259

opinie

Nasze wyniki zdawalności

Wdzięczni byliśmy za dołączone zdjęcia z kartami egzaminacyjnymi.

:)

09 Październik 2014 r.
Mariusz

 

Zdałem za pierwszym razem. Polecam auto szkołę.

02 Sierpień 2014 r.
Marek W

 

Polecam (-;

24 Lipiec 2014 r.
Natalia

 

witam .. chce serdecznie podziękować pani Grażynce za wsparcie wyrozumiałość i pozytywne nastawienie na egzamin praktyczny a przede wszystkim za cierpliwosc do mojej osoby ;)jestem bardzo zadowolona co do nauczania , indywidualne jazdy, zero stresu i mila atmosfera. egzamin zdany za pierwszym razem ? za co dziękuje instruktora jazd. pani Grażynce, Panu Sławkowi i Robertowi. Każdy mial inny system nauczania co dzięki temu wszystko pojęłam ? dziękuje jeszcze raz.

07 Lipiec 2014 r.
Wiola

 

Bardzo dobra szkoła jazdy!.Po kilku próbach nieudanych w Warszawie i kilku w Skierniewicach, trafiłem do tej szkoły jazdy zupełnie przypadkowo i to się okazało strzałem w dziesiątkę! Profesjonalne podejście do kursanta,jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak dobrą obsługą, (zarówno administracyjnie(bardzo szybkie terminy jazd) jak i samymi instruktorami).
Krok po korku wyłapywali błędy i cierpliwie powtarzali jak dany manewr wykonać.
Oczywiście zaprocentowało to zdanym egzaminem bez najmniejszych problemów.
Polecam jak najbardziej.

05 Lipiec 2014 r.
Paweł

Polecam wszystkim (-;

05 Lipiec 2014 r.
Kursant

 

Super! Zdałam egzamin za pierwszym razem i teorie i praktykę. Świetna i sympatyczna obsługa, łatwy kontakt, dogodne terminy, instruktorzy godni polecenia, jazda w miłej i przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam z nimi na pewno zdasz :)

06 Czerwiec 2014 r.
Natalia

 

FACHOWE PODEJŚCIE… DO SPRAWY PO DŁUGIEJ PRZERWIE WYSTARCZYŁO MI 5h ŻEBY ZDAĆ INSTRUKTOR Z BRÓDKA

THE BEST

26 Maj 2014 r.
Lukas

 

Najlepsza szkoła w mieście!
W szkole panuje przemiła atmosfera. Właściciele i instruktorzy są naprawdę świetni! Wykłady nie nużą, ponieważ prowadzone są w formie e-learning. Dzieki dużo łatwiej przyswaja się wiedzę i od razu przygotowuje do egzaminu teoretycznego. Zapewniają również kurs pierwszej pomocy z prawdziwego zdarzenia (w odróżnieniu od innych szkół).

Polecam serdecznie!

PS Przed egzaminem dostaje się prezent niespodziankę! ?

10 Maj 2014 r.
Miśka

 

Warto skorzystać, polecam wszystkim którzy mieli problem z zaliczeniem, mi udało sie po około 15 godz jazdy doszkalającej w tej firmie, dokładnie i praktycznie przygotowali mnie do egzaminu, wyłapując moje błędy, szczególnie polecam panią Grażynę z którą mi się wspaniale jeżdziło oraz pana Roberta i Sławka,warto u nich byc kursantem, myśle ze moja opinia jest istotna o tyle ze to było moje 3-cia szkoła nauki jazdy, jestem teraz zadowolona,i oczywiście samodzielnie mogę jezdzic ,polecam.Pozdawiam całą szkołe auto partnera- Magda z Żyrardowa.

04 Kwiecień 2014 r.
Magda


Start Poprzedni 12 3 45 Następny Koniec

strona 3 z 5

Prześlij opinię


Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe.

Imię:*
Email:*
Dodaj zdjęcie:
dodaj zdjęcie
Zdjęcie w formacie JPG nie może być większe niż 1100x1500 px oraz rozmiar nie może przekroczyć 512 kb
Wprowadź swoją opinię:*
Captcha:
Wprowadź kod:*